ETL 2017.aasta võistluskalender IWF-i 2017.aasta võistluskalender
Kuupäev Võistluse nimetus Koht Kuupäev Võistluse nimetus Koht
Jaanuar January
2-8 A.Neulandi treeninglaager noortele (U-17) Abja-Paluoja
27-29 V. Petrovs Karikas Daugavpils, Läti
28 VIV Aravete Kang, Mati Kulmu MV Aravete, Järvamaa
28 Eesti veteranide meistrivõistlused Aravete, Järvamaa
Veebruar February
5 ETL 2016. aasta parimate autasustamine Jäägri villa, Albu 24-26 Pacific Email Tournament Mont Dore, NCL
11 Tartumaa MV Kõrveküla, Tartumaa
18 Jõhvi valla lahtised noorte meistrivõistlused Tammiku, I-Virumaa
Märts March
11 96. Eesti meistrivõistlused Võru linn 4-8 2nd International Fajr Cup Ahvaz, IRI
ETL Kutsekomisjon 8-12 36th Manuel Suárez in Memoriam & 7th U17 International Tournaments Havana, CUB
17-19 Eesti noorte MV Abja-Paluoja, Viljandimaa 17-19 Australian International Melbourne, AUS
17-19 XX Soroksar Cup Budapest April
Aprill 1-9 European Championships Split, CRO
1-9 Euroopa meistrivõistlused Split, Horvaatia 3-10 IWF Youth World Championships Bangkok, THA
8 Eestimaa SL Jõud meistrivõistlused Melliste, Tartumaa 21-30 9th World Masters Games Auckland, NZL
3-10 Noorte MM Bangok, Tai 22-28 Asian Championships Ashgabat, TKM
22 Zep AV (U13) Viljandi 30.04-07.05 Pan-American Junior Championships Guayaquil, ECU
21-30 Maailmamängud Auckland,Uus-Meremaa  
29-30 „Vjaceslava Kirjanov“ Cup Balvi, Läti May
 Mai 1-10 EGAT King’s Cup Senior and Princess’ Cup Youth International Weightlifting Championships Cholburi, THA
 6 SK Edu rahvusvaheline karikavõistlus Tammiku, Ida-Virumaa 12-22 4th Islamic Solidarity Games Baku, AZE
20 XVIII Aleksander Kase mälestusvõistlus Sindi, Pärnumaa 29-30 IWF Electoral Congress Bangkok
Juuni June
3 IV A. R. Laane mälestusvõistlus ja Järvamaa meistrivõistlused Albu, Järvamaa 3 53rd Alpe Adria International Tournament Brunn am Gebirge, AUT
8 Lahkunud tõstesportlaste mälestamise päev Eestimaa  
16-23 Juunioride MM Jaapan 16-23 IWF Junior World Championships Tokyo, JPN
Juuli 16-18 Pan-American Masters Championships Santo Domingo, DOM
2 Klaipeda Grand Prix Klaipeda, Leedu July
7-9 Balti Merenoorte Mängud Brest, BLR 20-27 African Championships Vacoas, MRI
8-9 Karaliaus Mindaugo Taure 2017 Telšiai, Leedu 22-30 Asian Junior and Youth Championships Kathmandu, NEP
14-16 XIV Albu Cup Albu, Järvamaa 23-30 Pan-American Championships Miami, USA
 August 28-30 ZKC International Email Club Tournament Mont Dore, NCL
11-19 Euroopa veteranide meistrivõistlused Halmstad, Rootsi August
19 Tartu linna MV, V. Baškirovi MV Tartu linn August Pan-American Youth Championships – exact date to be confirmed Buenos Aires, ARG
20-25 FISU Universiade Taipei 11-19 ELEIKO European Masters & International Masters Open Championships Halmstad, SWE
August Ventspils Cup Ventspils, Läti 20-25 FISU Universiade Taipei
September September
1-3 Baltic Cup Ventspils, Läti 3-9 Commonwealth Senior, Junior & Youth Championships Gold Coast, AUS
September Tallinna lahtised meistrivõistlused Sparta, Tallinn 3-9 Oceania Senior, Junior & Youth Championships Gold Coast, AUS
8-10 Panevežis Cup Panevežis, Leedu 15-17 International Tournament “Open Bosnia Cup” + River Sava Cup Sarajevo, BIH
16-17 Saldus Cup Saldus, Läti 17-27 5th Asian Indoor & Martial Arts Games Ashgabat, TKM
23-30 Euroopameistrivõistlused U15 ja U17 Pristina, Kosova 17-24 Central American and Caribbean Championships Guatemala City, GUA
30 XXV Arnold Luhaääre mälestusvõistlus Mõisaküla, Viljandimaa 23-30 European Youth Championships Pristina, KOS
Oktoober 23-30 European U15 Championships Pristina, KOS
14 Jõhvi valla lahtised meistrivõistlused Tammiku, Ida-Virumaa October
20-22 Eesti juunioride meistrivõistlused Abja-Paluoja, Viljandimaa October Asian Cup – exact date and place to be confirmed TBC, KOR
21-22 Zemaitios Taure Cup Degaiciai, Leedu 10-15 EGAT Prince’s Cup Junior International Weightlifting Championships Roi Et, THA
15-22 Euroopa U20 ja U23 MV Tirana, Albaania 27-30 Oceania Masters Championships Gold Coast, AUS
29 XXIX Tartumaa suurmeistrite karikavõistlus Melliste, Tartumaa
November November
11 A. Neulandi mälestusvõistlus Valga, Valgamaa 4 X International Tournament “Vladan Mihajlovic Memorial” Indjija, SRB
17-18 Klaipeda Noorte Grand Prix Klaipeda, Leedu 28.11-05.12 IWF World Championships Anaheim, USA
28.11-05.12 IWF maailmameistrivõistlused Anaheim, USA
Detsember December
9 Eesti võistkondlikud meistrivõistlused Melliste, Tartumaa 4-15 Mini Pacific Games Port Villa, VAN
23 Kohtla-Järve linna lahtised MV Kohtla- Järve, Ida-Virumaa 7-11 American Open Los Angeles, USA
Detsember New Year’s Cup Dobele, Läti