SUVINE SPORTLIK LINNALAAGER 2020

Kellele?
7-12 aastastele lastele (osaleda võivad ka nii 6-aastased lapsed, kes sügisel lähevad kooli, kui ka 13-aastased, kellele me EI ei ütle)

Millal?
I laager – 6.-10.juuli 2020
II laager – 20.-24.juuli 2020
III laager – 3.-7.august 2020
IV laager – 10.-14.august 2020
Esmaspäevast reedeni kell 10:00-15:00.

Kus?
Madixi Spordimajas, Kaunase pst 13b, Tartu

Ka sel aastal on SK Jõud Junior-il plaanis korraldada lastele linnalaagreid, kus saab puhata, mängida ja otseloomulikult palju sporti teha. Spordiklubi treenerid viivad läbi erinevaid treeninguid ja tegevusi. Iga päev ootab lapsi lõunal kosutav kõhutäis head ja paremat.

Laager toimub peamiselt eesti keeles, kuid väga oodatud on ka kõik vene emakeelega lapsed, vajadusel tõlgime. Saab ühendada meeldiva kasulikuga – teha sporti ja õppida keelt!
Planeeritud tegevused: sportlikud võistlused ja võistlusmängud, liikumis- ja maastikumängud, linnamatk, väljasõit Taevaskojasse, tutvumine erinevate spordialadega, spordiga seotud mälumäng jne.

Korraldaja saadab kõigile osalejatele laagri päevakava enne laagri algust e-mailile.

Osalustasu: 60€/üks laps/üks laager (sisaldab lõunat). Saab maksta kohapeal sularahas.
Kes soovib osaleda laagris ühe päeva kaupa, siis on osalustasu 15€/päev. Sellest tuleb KINDLASTI teada anda enne laagri algust.
Registreerimine: VAJUTA SIIA!

Lisainfo ja küsimused:
Triin Põdersoo
tel 56621936/e-mail triin@joudjunior.ee


Прошёл очередной день нашего спортивного детского лагеря. В программе были спортивные игры в зале, эстафеты, небольшая круговая тренировка, а поскольку погода была хорошая, то мы дошли и до спортивной площадки. И вот вам короткий видеоотчёт, потому что лучше один раз увидеть, чем прочитать пять страниц текста 🙃 Смотрим, делимся видео и записываемся на следующую смену в лагере, которая будет с 1 по 5 июля!

Posted by SK Jõud Junior on Teisipäev, 18. juuni 2019