2017

Eesti võistkondlikud meistrivõistlused, Melliste, 09.12.17
Eesti juunioride meistrivõistlused & Alfred Neulandi mälestusvõistlus, Valga, 12.11.17

XXX Tartumaa Suurmeistrite Karikavõistlus, Melliste, 28.10.17

A.Luhaääre XXV mälestusvõistlus, Mõisaküla, 01.10.17
Tartu linna MV & Vladimir Baškirovi mälestusvõistlus 19.08.17

XV Albu Cup, 15.07.17
Klaipeda Grand Prix, Leedu, 9.-11.06.17

IV A.R.Laane mälestusvõistlus, Albu, 03.06.17

Tartumaa koolinoorte MV, Kõrveküla, 13.05.17

SK Edu KV, Tammiku, 06.05.17
*
V.Kirjanova kauss, Balvi, Läti, 29.-30.04.17

ZEP AV U13, Viljandi, 22.04.17

Dobele lahtised MV, Läti, 15.04.17
EMSL Jõud MV, Melliste, 08.04.17

Eesti noorte MV, Abja-Paluoja, 18.03.17

Eesti meistrivõistlused, Võru, 11.03.17

Johvi_valla_lahtised_noorte_MV_2017 *
Tabivere lahtised MV 2017 *
Tartumaa MV, Kõrveküla, 11.02.17

Petrova kauss, Daugavpils, 27.-28.01.17

*Atsist etsiks, 06.-08.01.17


2016
Vecgada kauss, Dobele, 28.12.16
Kohtla-Järve MV, 23.12.16
Eesti võistkondlikud meistrivõistlused, 03.12.16
Grand Prix Klaipeda, 18.11.16
Eesti juunioride MV, Valga 12.11.16
Tartumaa Suurmeistrite KV, Melliste 29.10.16
Jõhvi valla lahtised MV, 15.10.16*
A.Luhaääre mälestusvõistlus, Mõisaküla 01.10.16
Tartu linna MV & III V. Baškirovi Mälestusvõistlus, 24.09.16
Saldus, Läti 17.-18.09.16*
Ludza, 13.08.16
Albu Cup, 16.07.16
III Aleksander Rudolf Laane mälestusvõistlus, 04.06.16
Tartumaa Koolinoorte MV, 29.04.16
Dobele, Läti 23.04.16
Eesti noorte meistrivõistlused 02.04.16
Telšiai, Leedu 12.03.16
Eesti meistrivõistlused, Melliste 05.03.16
Jõhvi valla noorte MV, Tammiku 20.02.16*
Tabivere noorte ja juunioride MV, Tabivere 13.02.16*
Tartumaa MV, Kõrveküla, 13.02.16
Aravete kang, Aravete 30.01.16
Petrovs Cup, Daugavpils 29.-31.01.16


2015

Vecgada kauss 2015, Dobele
Eesti meeskondlikud meistrivõistlused 2015, Albu
A. Neulandi mälestusvõistlus 2015, Valga
Tartumaa Suurmeistrite karikavõistlused 2015, Melliste
A. Luhaääre mälestusvõistlus 2015, Mõisaküla
Tartu linna MV – II V. Baškirovi mälestusvõistlus 2015, Tartu