Overview

I
II
III
IV
V + Aravete Kang
M - Sinclair
Veteranid


Sheet 1: I


1. grupp 15 sportlast















Võistleja Võistluse käik Saavutatud tulemused

Jrk nr Nimi Sünniaasta Klubi Kehakaal Koef. Rebimine Tõukamine Rebimine Tõukamine Summa Koht Punktid

1 2 3 1 2 3

Mehed -39 kg

1 Prohor Kimmer 2007 SK +35 31,0 2,669 27 29 31x 34 36 37 29 37 66 1 176,13
-39kg
2 Daniel Purk 2010 SK Vargamäe 26,2 3,259 23 25x 25 30 32 33x 25 32 57 2 185,74
-39kg
3 Nikita Silin 2010 SK Jõud Junior 29,7 2,803 18 20 21 23 25 27x 21 25 46 3 128,94
-39kg
4 Nikita Merkurjev 2010 SK Jõud Junior 31,6 2,612 13 15 17x 18 20 21 15 21 36 4 94,02
-39kg
Mehed -44 kg

5 Erki Jalast 2008 SK Vargamäe 41,4 1,976 30 33 35 40 43 45x 35 43 78 1 154,16
-44kg
6 Beinoris Nedas 2006 LTU 42,9 1,913 25 28 30x 32 34 36 28 36 64 2 122,42
-44kg
7 Alex Purk 2009 SK Vargamäe 42,8 1,916 14 16 17 18 20 22 17 22 39 3 74,73
-44kg
Mehed -49 kg

8 Harri Saareoks 2008 SK Vargamäe 45,0 1,831 23 25 27x 30 33 35x 25 33 58 1 106,20
-49kg
Mehed -61 kg

9 Kaspar Sepp 2005 SK Vargamäe 52,0 1,621 30 32 34 40 43x 45x 34 40 74 ? 119,98
-61kg
Mehed -?? kg

10 Kait Viks 2007 SK Vargamäe 61,8 1,427 50x 50 53x 63 66x 66x 50 63 113
161,29 M kang -67kg
11 Aivaras Zukauskas 2004 LTU 67,7 1,346 75 80x 84x 95 100 103x 75 100 175
235,47
-73kg
12 Domantas Jasudis 2007 LTU 70,5 1,312 35 38 40x 45 48x 48x 38 45 83
108,91
-73kg
13 Kirill Jagur 2008 SK Jõud Junior 71,1 1,306 30 33 35 40 44 46x 35 44 79
103,14
-73kg
14 Johann Vain 2003 SK Sparta 71,4 1,302 55x 55 60 65 70 75x 60 70 130
169,30
-73kg
15 Martin Koitjärv 2002 SK Sparta 73,2 1,284 55 60x 60 65 70x 70x 60 65 125
160,46
-73kg







































Žürii: ???
Kohtunikud: Ants Rosenbaum

Sekretär: Martin Lind
Abilised: ???










Eduard Kaljapulk

Aeg: Vivian Urbanus













Maria Merilo
















Kaalumiskohtunik: ???












Sheet 2: II


2. grupp ? sportlast

















Võistleja Võistluse käik Saavutatud tulemused



Jrk nr Nimi Sünniaasta Klubi Kehakaal Koef. Rebimine Tõukamine Rebimine Tõukamine Summa Koht Punktid



1 2 3 1 2 3



Naised -55 kg Meltzer PUNKTID

2 Marju Vaagen 1972 SK MV 50,9 1,515 24 26 27 36 38 39 27 39 66 1 99,98 1,248 124,7807751334 W45 -55kg
1 Nele Marie Palmeos 2010 SK Vargamäe 52,1 1,489 20 22 24x 26 28 30x 22 28 50 2 74,44


-55kg
Naised -59 kg



4 Claudia Casagrande 1996 TÜASK 57,4 1,391 47 51x 51 63 69x 69 51 69 120 1 166,90


-59kg
6 Leelia Janko 1986 SK +35 59,0 1,366 50 53x 54x 64x 64 68x 50 64 114 2 155,70


-59kg
9 Marianna Bogdanova 1983 SK MV 58,7 1,370 40 43 45 60 64 66 45 66 111 3 152,11 1,096 166,7130059903 W35 -59kg
7 Terje Retter 1975 SK MV 55,7 1,420 35 36x 36 46 48 50 36 50 86 4 122,08 1,203 146,8677155481 W45 -59kg
10 Emma Kivirand 2006 SK Vargamäe 56,4 1,407 42x 42x 42x - - - 0 0 0 5 0,00


-59kg
Naised -64 kg



11 Paula Helena Kuklane 1999 SK +35 63,5 1,304 52 54 56 71 73 75x 56 73 129 1 168,26


-64kg
8 Kaisa Kivirand 2003 SK Vargamäe 60,5 1,344 45 48 50 55 58 60 50 60 110 2 147,83


-64kg
5 Reena Rikk 2002 SK +35 60,8 1,340 38 40x 41x 53 56 58 38 58 96 3 128,62


-64kg
Naised -76 kg



3 Susanna Ly Ula 2004 SK Vargamäe 72,8 1,209 38x 38 41x 45 50x 50x 38 45 83 1 100,35


-76kg











































Žürii: ???
Kohtunikud: Ants Rosenbaum

Sekretär: Martin Lind
Abilised: ???












Vaho Tabur

Aeg: ???















Maria Merilo














N absoluut


Kaalumiskohtunik: ???













1 Paula Helena Kuklane 168,26

















2 Claudia Casagrande 166,90

















3 Leelia Janko 155,70

















4 Marianna Bogdanova 152,11

















5 Kaisa Kivirand 147,83

















6 Reena Rikk 128,62

















7 Terje Retter 122,08

















8 Susanna Ly Ula 100,35

















9 Marju Vaagen 99,98

















10 Nele Marie Palmeos 74,44

















11 Emma Kivirand 0,00


















Sheet 3: III


3. grupp ? sportlast















Võistleja Võistluse käik Saavutatud tulemused

Jrk nr Nimi Sünniaasta Klubi Kehakaal Koef. Rebimine Tõukamine Rebimine Tõukamine Summa Koht Punktid

1 2 3 1 2 3

Mehed -81 kg

1 Karl Joosep Einmann 1998 SK +35 78,8 1,233 75 81x 81x 101 106 110 75 110 185
228,09
-81kg
2 Valter Koitjärv 1999 SK Sparta 75,3 1,263 65 70 75x 85 92x 95x 70 85 155
195,83
-81kg
Mehed -89 kg

3 Renat Rahimov 1999 BLR 83,2 1,200 138 144 150x 170 176 180x 144 176 320
383,86
-89kg
4 Tristan Abel 2002 SK +35 86,5 1,178 73 77x 77x 90 94 97 73 97 170
200,19
-89kg
5 Kert Ustav 1990 SK Jõud 88,9 1,163 117 125x 125x 145 150x 150x 117 145 262
304,73
-89kg
6 Allan Keng 1988 SK Olustvere 89,0 1,163 95 101x 105 125 130x 132x 105 125 230
267,38
-89kg
Mehed -96 kg

7 Teet Karbus 1998 SK Vargamäe 89,1 1,162 107 112 115x 138 143x 145x 112 138 250
290,48
-96kg
8 Rainer Kuusik 2002 SK +35 89,9 1,157 82 87 92 114 119x 120x 92 114 206
238,42
-96kg
9 Mati Karbus 1996 SK Vargamäe 93,9 1,136 100 108 113x 125x

108 0 108
122,72
-96kg
Mehed -102 kg

10 Uku Pütsepp 1988 SK TÜASK 97,4 1,120 75 80 84x 95 102 107 80 107 187
209,42
-102kg
12 Peeter Vahe 1998 SK TÜASK 100,9 1,105 95 100 105 115 122 127 105 127 232
256,42
-102kg
Mehed -109 kg

13 Raiko-Rait Kreegimaa 1999 SK Sparta 105,0 1,090 70 75x 75 95 100 105 75 105 180
196,20
-109kg







































Žürii: ???
Kohtunikud: Ants Rosenbaum

Sekretär: Maria Merilo
Abilised: ???










Vaho Tabur

Aeg: ???













Eduard Kaljapulk
















Kaalumiskohtunik: ???












Sheet 4: IV


4. grupp 11 sportlast

















Võistleja Võistluse käik Saavutatud tulemused



Jrk nr Nimi Sünniaasta Klubi Kehakaal Koef. Rebimine Tõukamine Rebimine Tõukamine Summa Koht Punktid



1 2 3 1 2 3



Mehed M55, -61 kg Meltzer Punktid

2 Aivar Kõva 1962 Viljandimaa 57,7 1,498 40 50 55 50 60 65x 55 60 115 1 172,27 1,462 251,856808405 M55 -61kg
Mehed M70, -67 kg



4 Pilibaitis Vydmantas 1949 LTU 67,0 1,354 42 45 47x 62 65 67x 45 65 110 1 148,91 1,91 284,4124214715 M70 -67kg
Mehed M70, -73 kg



1 Verner Friberg 1948 Läänemaa 73,0 1,286 37 42 44x 47 52x 53x 42 47 89 1 114,43 1,953 223,4757884198 M70 -73kg
Mehed M65, -81 kg



3 Edmundas Dubinskas 1952 LTU 74,6 1,270 40 45x 45 60 65x 65x 45 60 105 1 133,35 1,779 237,2331249543 M65 -81kg
Mehed M75, -81 kg



6 Jacob Gimmelshtein 1941 ISR 76,8 1,250 50 55 58x 60x 60x 60 55 60 115 1 143,74 2,419 347,7045888833 M75 -81kg
Mehed M35, -81 kg



8 Lauri Kuusk 1984 SK Sparta 78,5 1,235 70 75x 75x 95 100 105x 70 100 170 1 210,02 1,083 227,4518234231 M35 -81kg
Mehed M45, -81 kg



10 Sverre Ploomipuu 1975 SK Jõud 80,4 1,220 86x 86x 90 110 115x 117 90 117 207 1 252,58 1,203 303,8582864377 M45 -81kg
Mehed M60, -81 kg



5 Jonas Ivan Aleksiejus 1959 LTU 80,7 1,218 45 53x 53 65 70 73x 53 70 123 1 149,80 1,541 230,8448047099 M60 -81kg
Mehed M55, -81 kg



7 Vytautas Marcinevicius 1963 LTU 81,0 1,216 75 82 85x 90 96 100 82 100 182 1 221,24 1,437 317,9250291288 M55 -81kg
Mehed M35, -89 kg



11 Aleksandr Solomatin 1984 RUS 86,4 1,178 105 113x 113x 120 130 140x 105 130 235 1 276,89 1,083 299,8668340971 M35 -89kg
9 Erkki Kuusk 1984 SK Sparta 84,7 1,189 73 78 82x 100 - - 78 100 178 2 211,69 1,083 229,2616010654 M35 -89kg











































Žürii: Ants Rosenbaum
Kohtunikud: Maidu Tiits

Sekretär: Martin Lind
Abilised: ???












Eduard Kaljapulk

Aeg: ???















Maria ???


















Kaalumiskohtunik: ???














Sheet 5: V + Aravete Kang


5. grupp 11 sportlast

















Võistleja Võistluse käik Saavutatud tulemused



Jrk nr Nimi Sünniaasta Klubi Kehakaal Koef. Rebimine Tõukamine Rebimine Tõukamine Summa Koht Punktid



1 2 3 1 2 3



Mehed -96 kg, M50 Meltzer PUNKTID

5 Urmas Treier 1969 Tartumaa 95,3 1,130 95 100 103 120 126 130x 103 126 229 1 258,66 1,297 335,4765254619 M50 -96kg
Mehed -96 kg, M35



9 Maksim Porkhov 1982 RUS 96,0 1,126 105 112 117 135 142 147 117 147 264 1 297,32 1,109 329,7327678956 M35 -96kg
6 Viljar Roosmaa 1985 SK Olustvere 90,4 1,155 95x 95 101x 121 126x 126x 95 121 216 2 249,39 1,072 267,3458997233 M35 -96kg
Mehed -102 kg, M60



3 Vidas Bernatonis 1959 LTU 100,2 1,108 72 77 80 100 106 108 80 108 188 1 208,31 1,541 321,0103803002 M60 -102kg
Mehed -102 kg, M50



7 Akif Rahimov 1966 BLR 98,8 1,114 100 105 110x 120 130 135x 105 130 235 1 261,75 1,361 356,2458003794 M45 -102kg
Mehed -102 kg, M45



11 Jaanus Hiiemäe 1974 SK +35 101,8 1,102 108 113 117 140 146 149x 117 146 263 1 289,76 1,218 352,9218063219 M45 -102kg
Mehed -109 kg, M45



10 Aivar Zarubin 1971 SK +35 106,4 1,085 112 118 121 148 155 160x 121 155 276 1 299,53 1,263 378,3004114431 M45 -109kg
Mehed +109 kg, M55



1 Igor Burakov 1963 SK Indever 125,4 1,038 65 70 - 85 90 - 70 90 160 1 166,02 1,437 238,5640917919 M55 +109kg
Mehed +109 kg, M45



4 Kestutis Kalunda 1974 LTU 123,6 1,041 75 82 87x 100 110 - 82 110 192 1 199,87 1,218 243,4362020076 M45 +109kg
2 Vitali Dronkin 1972 SK Indever 116,0 1,058 70 74 76 90 94 97x 76 94 170 2 179,79 1,248 224,379379655 M45 +109kg
Mehed +109 kg, M35



8 Aleksei Bezborodov 1983 RUS 116,5 1,056 105 110 115 125 133 140 115 140 255 1 269,37 1,096 295,2348332037 M35 +109kg











































Žürii: ???
Kohtunikud: Maria Merilo

Sekretär: Martin Lind
Abilised: Mait Ilves












Eduard Kaljapulk

Aeg: Vivian Urbanus

Roomet Väli












Maidu Tiits


















Kaalumiskohtunik: Maidu Tiits


































Mehed -55 kg



9 Kaspar Sepp 2005 SK Vargamäe 52,0 1,621 30 32 34 40 43x 45x 34 40 74 1 119,98



Mehed -61 kg



2 Aivar Kõva 1962 Viljandimaa 57,7 1,498 40 50 55 50 60 65x 55 60 115 1 172,27



Mehed -67 kg



10 Kait Viks 2007 SK Vargamäe 61,8 1,427 50x 50 53x 63 66x 66x 50 63 113 1 161,29



4 Pilibaitis Vydmantas 1949 LTU 67,0 1,354 42 45 47x 62 65 67x 45 65 110 2 148,91



Mehed -73 kg



11 Aivaras Zukauskas 2004 LTU 67,7 1,346 75 80x 84x 95 100 103x 75 100 175 1 235,47



14 Johann Vain 2003 SK Sparta 71,4 1,302 55x 55 60 65 70 75x 60 70 130 2 169,30



1 Verner Friberg 1948 Läänemaa 73,0 1,286 37 42 44x 47 52x 53x 42 47 89 3 114,43



12 Domantas Jasudis 2007 LTU 70,5 1,312 35 38 40x 45 48x 48x 38 45 83 4 108,91



13 Kirill Jagur 2008 SK Jõud Junior 71,1 1,306 30 33 35 40 44 46x 35 44 79 5 103,14



Mehed -81 kg



10 Sverre Ploomipuu 1975 SK Jõud 80,4 1,220 86x 86x 90 110 115x 117 90 117 207 1 252,58



1 Karl Joosep Einmann 1998 SK +35 78,8 1,233 75 81x 81x 101 106 110 75 110 185 2 228,09



7 Vytautas Marcinevicius 1963 LTU 81,0 1,216 75 82 85x 90 96 100 82 100 182 3 221,24



8 Lauri Kuusk 1984 SK Sparta 78,5 1,235 70 75x 75x 95 100 105x 70 100 170 4 210,02



2 Valter Koitjärv 1999 SK Sparta 75,3 1,263 65 70 75x 85 92x 95x 70 85 155 5 195,83



15 Martin Koitjärv 2002 SK Sparta 73,2 1,284 55 60x 60 65 70x 70x 60 65 125 6 160,46



5 Jonas Ivan Aleksiejus 1959 LTU 80,7 1,218 45 53x 53 65 70 73x 53 70 123 7 149,80



6 Jacob Gimmelshtein 1941 ISR 76,8 1,250 50 55 58x 60x 60x 60 55 60 115 8 143,74



3 Edmundas Dubinskas 1952 LTU 74,6 1,270 40 45x 45 60 65x 65x 45 60 105 9 133,35



Mehed -89 kg



3 Renat Rahimov 1999 BLR 83,2 1,200 138 144 150x 170 176 180x 144 176 320 1 383,86



5 Kert Ustav 1990 SK Jõud 88,9 1,163 117 125x 125x 145 150x 150x 117 145 262 2 304,73



11 Aleksandr Solomatin 1984 RUS 86,4 1,178 105 113x 113x 120 130 140x 105 130 235 3 276,89



6 Allan Keng 1988 SK Olustvere 89,0 1,163 95 101x 105 125 130x 132x 105 125 230 4 267,38



9 Erkki Kuusk 1984 SK Sparta 84,7 1,189 73 78 82x 100 - - 78 100 178 5 211,69



4 Tristan Abel 2002 SK +35 86,5 1,178 73 77x 77x 90 94 97 73 97 170 6 200,19



Mehed -96 kg



9 Maksim Porkhov 1982 RUS 96,0 1,126 105 112 117 135 142 147 117 147 264 1 297,32



7 Teet Karbus 1998 SK Vargamäe 89,1 1,162 107 112 115x 138 143x 145x 112 138 250 2 290,48



5 Urmas Treier 1969 Tartumaa 95,3 1,130 95 100 103 120 126 130x 103 126 229 3 258,66



6 Viljar Roosmaa 1985 SK Olustvere 90,4 1,155 95x 95 101x 121 126x 126x 95 121 216 4 249,39



8 Rainer Kuusik 2002 SK +35 89,9 1,157 82 87 92 114 119x 120x 92 114 206 5 238,42



9 Mati Karbus 1996 SK Vargamäe 93,9 1,136 100 108 113x 125x

108 0 108 6 122,72



Mehed -102 kg



11 Jaanus Hiiemäe 1974 SK +35 101,8 1,102 108 113 117 140 146 149x 117 146 263 1 289,76



7 Akif Rahimov 1966 BLR 98,8 1,114 100 105 110x 120 130 135x 105 130 235 2 261,75



12 Peeter Vahe 1998 SK TÜASK 100,9 1,105 95 100 105 115 122 127 105 127 232 3 256,42



3 Vidas Bernatonis 1959 LTU 100,2 1,108 72 77 80 100 106 108 80 108 188 4 208,31



10 Uku Pütsepp 1988 SK TÜASK 97,4 1,120 75 80 84x 95 102 107 80 107 187 5 209,42



Mehed -109 kg



10 Aivar Zarubin 1971 SK +35 106,4 1,085 112 118 121 148 155 160x 121 155 276 1 299,53



13 Raiko-Rait Kreegimaa 1999 SK Sparta 105,0 1,090 70 75x 75 95 100 105 75 105 180 2 196,20



Mehed +109 kg



8 Aleksei Bezborodov 1983 RUS 116,5 1,056 105 110 115 125 133 140 115 140 255 1 269,37



4 Kestutis Kalunda 1974 LTU 123,6 1,041 75 82 87x 100 110 - 82 110 192 2 199,87



2 Vitali Dronkin 1972 SK Indever 116,0 1,058 70 74 76 90 94 97x 76 94 170 3 179,79



1 Igor Burakov 1963 SK Indever 125,4 1,038 65 70 - 85 90 - 70 90 160 4 166,02




Sheet 6: M - Sinclair

1 Renat Rahimov 383,86
2 Kert Ustav 304,73
3 Aivar Zarubin 299,53
4 Maksim Porkhov 297,32
5 Teet Karbus 290,48
6 Jaanus Hiiemäe 289,76
7 Aleksandr Solomatin 276,89
8 Aleksei Bezborodov 269,37
9 Allan Keng 267,38
10 Akif Rahimov 261,75
11 Urmas Treier 258,66
12 Peeter Vahe 256,42
13 Sverre Ploomipuu 252,58
14 Viljar Roosmaa 249,39
15 Rainer Kuusik 238,42
16 Aivaras Zukauskas 235,47
17 Karl Joosep Einmann 228,09
18 Vytautas Marcinevicius 221,24
19 Erkki Kuusk 211,69
20 Lauri Kuusk 210,02
21 Uku Pütsepp 209,42
22 Vidas Bernatonis 208,31
23 Tristan Abel 200,19
24 Kestutis Kalunda 199,87
25 Raiko-Rait Kreegimaa 196,20
26 Valter Koitjärv 195,83
27 Vitali Dronkin 179,79
28 Aivar Kõva 172,27
29 Johann Vain 169,30
30 Igor Burakov 166,02
31 Kait Viks 161,29
32 Martin Koitjärv 160,46
33 Jonas Ivan Aleksiejus 149,80
34 Pilibaitis Vydmantas 148,91
35 Jacob Gimmelshtein 143,74
36 Edmundas Dubinskas 133,35
37 Mati Karbus 122,72
38 Kaspar Sepp 119,98
39 Verner Friberg 114,43
40 Domantas Jasudis 108,91
41 Kirill Jagur 103,14

Sheet 7: Veteranid

1 Aivar Zarubin 1971 SK +35 106,4 1,085 112 118 121 148 155 160x 121 155 276 299,53 1,263 378,3004114431 M45 -109kg
2 Akif Rahimov 1966 BLR 98,8 1,114 100 105 110x 120 130 135x 105 130 235 261,75 1,361 356,2458003794 M45 -102kg
3 Jaanus Hiiemäe 1974 SK +35 101,8 1,102 108 113 117 140 146 149x 117 146 263 289,76 1,218 352,9218063219 M45 -102kg
4 Jacob Gimmelshtein 1941 ISR 76,8 1,250 50 55 58x 60x 60x 60 55 60 115 143,74 2,419 347,7045888833 M75 -81kg
5 Urmas Treier 1969 Tartumaa 95,3 1,130 95 100 103 120 126 130x 103 126 229 258,66 1,297 335,4765254619 M50 -96kg
6 Maksim Porkhov 1982 RUS 96,0 1,126 105 112 117 135 142 147 117 147 264 297,32 1,109 329,7327678956 M35 -96kg
7 Vidas Bernatonis 1959 LTU 100,2 1,108 72 77 80 100 106 108 80 108 188 208,31 1,541 321,0103803002 M60 -102kg
8 Vytautas Marcinevicius 1963 LTU 81,0 1,216 75 82 85x 90 96 100 82 100 182 221,24 1,437 317,9250291288 M55 -81kg
9 Sverre Ploomipuu 1975 SK Jõud 80,4 1,220 86x 86x 90 110 115x 117 90 117 207 252,58 1,203 303,8582864377 M45 -81kg
10 Aleksandr Solomatin 1984 RUS 86,4 1,178 105 113x 113x 120 130 140x 105 130 235 276,89 1,083 299,8668340971 M35 -89kg
11 Aleksei Bezborodov 1983 RUS 116,5 1,056 105 110 115 125 133 140 115 140 255 269,37 1,096 295,2348332037 M35 +109kg
12 Pilibaitis Vydmantas 1949 LTU 67,0 1,354 42 45 47x 62 65 67x 45 65 110 148,91 1,91 284,4124214715 M70 -67kg
13 Viljar Roosmaa 1985 SK Olustvere 90,4 1,155 95x 95 101x 121 126x 126x 95 121 216 249,39 1,072 267,3458997233 M35 -96kg
14 Aivar Kõva 1962 Viljandimaa 57,7 1,498 40 50 55 50 60 65x 55 60 115 172,27 1,462 251,856808405 M55 -61kg
15 Kestutis Kalunda 1974 LTU 123,6 1,041 75 82 87x 100 110 - 82 110 192 199,87 1,218 243,4362020076 M45 +109kg
16 Igor Burakov 1963 SK Indever 125,4 1,038 65 70 - 85 90 - 70 90 160 166,02 1,437 238,5640917919 M55 +109kg
17 Edmundas Dubinskas 1952 LTU 74,6 1,270 40 45x 45 60 65x 65x 45 60 105 133,35 1,779 237,2331249543 M65 -81kg
18 Jonas Ivan Aleksiejus 1959 LTU 80,7 1,218 45 53x 53 65 70 73x 53 70 123 149,80 1,541 230,8448047099 M60 -81kg
19 Erkki Kuusk 1984 SK Sparta 84,7 1,189 73 78 82x 100 - - 78 100 178 211,69 1,083 229,2616010654 M35 -89kg
20 Lauri Kuusk 1984 SK Sparta 78,5 1,235 70 75x 75x 95 100 105x 70 100 170 210,02 1,083 227,4518234231 M35 -81kg
21 Vitali Dronkin 1972 SK Indever 116,0 1,058 70 74 76 90 94 97x 76 94 170 179,79 1,248 224,379379655 M45 +109kg
22 Verner Friberg 1948 Läänemaa 73,0 1,286 37 42 44x 47 52x 53x 42 47 89 114,43 1,953 223,4757884198 M70 -73kg